Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En İyi Hamburger
Bir Hamburger sever olarak, yeni bir mekana gidiyor ve menüde hamburger varsa denemeye çalışırım.

Şehrin en leziz hamburger için önerisi olan var mı ?
Ara
En son Türkiye'ye yeni gelen Fransız Qick Burger'i denedim çok sıradan geldi.
Ara
Quick burger dediğiniz mekan yeni mi açıldı? ilk kez duyduğum için soruyorum. İsmi farklı geldi.

(03-07-2015, Saat: 16:42)lezzetgezgini Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir Hamburger sever olarak, yeni bir mekana gidiyor ve menüde hamburger varsa denemeye çalışırım.

Şehrin en leziz hamburger için önerisi olan var mı ?

Vişrginia angus ve Baltazar'ın burgerleri şimdiye dek tattıklarım içinde en iyileri.
Ara
Quick burgeri yurtdışında 2 kez denedim. Beş para etmez. Bizim mc donals ve burger kingten farkı yok

İyi hamburgerci olarak da
Nusret Burger - Bebek
Burger Joint - Beşiktaş
Baltazar burger - Karaköy ve
etleri Metro'dan alıyor olmalarına rağmen Virginia Angus derim
Ara
En iyi Hamburger sıralamam şöyle; ( Bu sıralamayı değiştirecek mekanlar dileğiyle Smile

1-Dükkan Steak House -Armutlu Etiler
2-Bebek Kasap Steak House -Burger Joint
3-Virginia Angus
4-Burger Project- Armutlu-Etiler (Özellikle patates ekmeğiyle fark yaratmış Wink
Ara
Benim için hamburger konusunda Virginia angus ile Baltazar önce gelir. Hangisi daha lezzetli dersek başabaş gelirler. İkisi de karamelize soğan ve füme et katkısı yapıyorlar ve afiyetle yeniyorlar. Diğer burgercilerden denediğim pek olmadı ama shake shack'e ilk ve son kez gittim. Mano burger ise standartın az üstünde.
Ara
Türkiye'de maalesef çok iyi hamburgerler yok. Beğendiğim ilk üç aşağıdaki gibi. Diğerleri sıralamaya bile giremez.
1- Burger Joint (Bebek Steakhouse) - Karamelize Soğan İlaveli Kasap Burger
2- Dükkan Steakhouse - Dükkan Burger
3- Fatih 99 Steakhouse - Satır Burger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi